hamsigöz Mürit Adayı 22.10.2019 01:32

Netflix üyeliği 18 tl ea access 25 tl bizim novelgünleri üyeliği ise 39,99 tl düşünüyor musun kardeş biraz pahalı mı diye ?

T4icho Patrik 02.10.2019 21:46

Merhaba,

Netflix'in sadece Türkiye'de 1.5 milyon abonesi var. Dünyanın streaming devinden bahsediyorsunuz. Bize 1.5 milyon abone getirin, üyeliği 4.99'dan verelim. Bu işlerde o mantık pek işlemiyor ne yazık ki.

hamsigöz Mürit Adayı 03.10.2019 17:20

Dediklerin doğru ama üyeliklerin pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez

BlackNoah Mürit Adayı 06.10.2019 11:43
T4icho
Merhaba, Netflix'in sadece Türkiye'de 1.5 milyon abonesi var. Dünyanın streaming devinden bahsediyorsunuz. Bize 1.5 milyon abone getirin, üyeliği 4.99'dan verelim. Bu işlerde o mantık pek işlemiyor ne yazık ki.
Şahsen paradan çok kaliteye önem veririm, üyelikleri standart-Pro-Ultimate gibi bölüp ona göre ayrıcalıklar verilse hem herkes kendi maddi durumuna göre alır hem siz daha fazla kazanırsınız ve biz okuyucularda daha iyi hizmetler ile istediğimiz seriler de belki daha hızlı gelir :)
Daru Mürit Adayı 12.10.2019 23:59

Siteye daha çok okuyucu çekmeye çalışmak yerine site giderini mevcut okuyuculardan çıkarmak ne kadar mantıklı bir hareket tartışılır bence, sonuçta Türkiye burası insanlar oyunları bile para karşılığı satın almaya yeni yeni başladı

T4icho Patrik 13.10.2019 14:32
Daru
Siteye daha çok okuyucu çekmeye çalışmak yerine site giderini mevcut okuyuculardan çıkarmak ne kadar mantıklı bir hareket tartışılır bence, sonuçta Türkiye burası insanlar oyunları bile para karşılığı satın almaya yeni yeni başladı
Bu en temel mantık. Site giderini mevcut okuyucudan yahut müşteriden çıkarmayan hiçbir işletme uzun süre yaşayamaz. Biz arkasında yüz binlerce liralık yatırımı olan bir dev olsaydık, belki dediğiniz gibi üyeliği 19.99'dan vererek üye çekmeye çalışırdık. Fakat demografi ve gördüğümüz sistematikler bu konuda Türkiye'nin bilhassa çömez olduğunu gösteriyor. Yani sadece yeni kullanıcı çekmek değil derdimiz, o kullanıcıya siteyi tanıtmak, öğretmek, kitap okumayı sevdirmek, anlatmak, konuşmak... Ama umuyorum ki günün birinde aylık üyeliği 20 - 15 lira gibi fiyatlara satabileceğiz. Bu arada bir mail anketinde kullanıcılarımızın %70'e yakınının 40 liralık fiyatı (hak ettiğinin altında) bulduğunu da söylemek isterim. Herkes pahalı demiyor sistemimize.
Yatuzo Mürit Adayı 13.10.2019 17:53

Üyelikleri Standart-Pro-Ultimate gibi kategorileştirme belki faydalı olabilir. Örneğin standart üyeliğe aylık 3 kitap takibi, Pro üyeliğe 8 kitap takibi, Ultimate üyeliğe tüm kitapların takibini serbest bırakan bir mekanizma oluşturulabilir.
Ama bunların bence şuan önceliği yok. Ana hizmetin kalitesi ve sürekliliği daha öncelikli diye düşünüyorum. Sonuçta bir işletme var, giderlerinin karşılanması ve kar etmesi gerekiyor. Hizmet alan açısından bakıldığında ise kalite güvencesi sağlanmış, sürekliliği kontrol altında win-win modeli üzerine bir model bütün önceliklerin üstünde gibi görünüyor. Zaten arada indirimlerle de süpriz yapıyorsunuz.
Elinize sağlık. Takipçinizim.

Prenses Berke Dış Tarikat Müridi 14.10.2019 21:47

dediğiniz sistemler denendi ve ilerlemediğine karar verildi sanırım. gerçi asıl sorun da anlaşmalı şirketle çıktı muhtemelen ki o dediğiniz önceden var olan standart-omega-beta-gama-intermediate-alfa-ultimate ve divine seviyeler kalktı. uzun süreler de bu yapılan muhabbet dönüp durdu. dediğiniz şeylerin düşünüldüğüne emin olabilirsiniz çünkü çoğu kişi sadece 15 dakika düşünüp ilahi bir işletme-sistem yöneticisi olduğunu sanıp agresif bir şekilde belirtiyor tutumunu. bilmiyorlar ki bundan düzenli gelir elde eden bir adam ve saatlerini bu siteye ayıran zeki bir birey var bu sitenin başında. onlarca da çalışan dost-arkadaş-ağabey. fakat haksız da değilsiniz fiyat bir öğrenci için birazcık tuzlu olabilir (günlük 1tl).

Tofask Mürit Adayı 15.10.2019 17:20

ne ariyon burda